Kandopunten

Terug naar Onze organisatie

Het hoofdkantoor van Kando bevindt zich in Antwerpen. Daarnaast kan je ook terecht bij de Kandopunten in de verschillende regio's.

Kandopunt Antwerpen

Plantin & Moretuslei 128 | 2018 Antwerpen
03 235 85 57 | antwerpen@kando.be

Kandopunt Oost-Vlaanderen

Dendermondsesteenweg 565 | 9070 Destelbergen
09 227 34 41 | oost-vlaanderen@kando.be

Kandopunt West-Vlaanderen

Peter Benoitstraat 15 A | 8800 Roeselare
051 24 88 06 | west-vlaanderen@kando.be

Kandopunt Vlaams-Brabant

Tiensesteenweg 63 | 3010 Kessel-Lo
016 23 51 61 | vlaams-brabant@kando.be

Kandopunt Kempen

Korte Begijnenstraat 18 | 2300 Turnhout
014 40 33 62 | kempen@kando.be

Kandopunt Limburg

Landwaartslaan 32 | 3600 Genk
011 23 22 04 | limburg@kando.be

Niet gevonden wat je zocht?

We helpen je graag verder, neem contact met ons op via onderstaande knop

Neem contact op